1. HASTA YORUMLARI
 2. SIK SORULANLAR
Ankara Varis TedavisiANKARA VARİS TEDAVİSİ
 1. HASTA YORUMLARI
 2. +90312 224 1314
Ankara Varis TedavisiAnkara Varis Tedavisi
Merhaba;Size hangi konuda yardımcı olabiliriz ?

Ankara Varis Tedavisi

Ankara’da varis tedavisi artık çok kolay

Ankara’da Varis Tedavisi 2013 yılından beri Uzman Doktor Rengin Türkgüler tarafından aktif olarak uygulanmaktadır. 5 mm ile 30 mm arasındaki damarlara EVLA, ince kılcal damarlara da köpük tedavisi ile hastaların 1 gün içinde tedavileri mümkün olabilmektedir.

Doktor Rengin Türkgüler, Kalp ve Damar Cerrahisi’nde 3 yıllık ameliyatla varisin tedavisi deneyiminden sonra Radyoloji İhtisası’na geçti. 5 yıllık Radyoloji İhtisası sonrası varis tedavisi ile ilgili deneyimlerine Girişimsel Radyoloji’yi de katarak en son teknolojileri 2011 yılından itibaren hastalarına uygulamaya başladı.

Muayenehanemize ulaşım çok kolay

Ankara, hem başkent olması, hem tüm şehirlerden ulaşım bulunması, hem de şehir içi ulaşımın kolay olması nedeniyle güzel bir şehir. Ayrıca Ankara, bir geçiş noktası. Hastalarımızın bazıları memleketlerinden gelip işlemlerini yaptırıp tatillerine gitmekte, dönüşte de kontrolleri yapılıp gerekirse ikinci işlemleri yapılarak evlerine dönmektedirler.

Aynı gün varis tedavisi

Ankara’da Varis Tedavisi olmak için Konya yolu ve Eskişehir yolu bileşkesinde bulunan muayenehanemize ulaşım da çok kolay. Ufuk Üniversitesi cd. Farilya Business Center No:8 Kat:14 Daire:56’de bulunan muayenehanemizde hastalarımızın öncelikle muayeneleri ve Ayakta Bilateral Venöz Doppler Ultrasonları yapılmakta, yapılan muayene ve Doppler Ultrason sonrasında venöz haritalama yapılmaktadır. Hastalarımıza teşhis sonrası doktorumuz tarafından varis hastalığı anlatılmakta, etkenlerden ve tedavi şekillerinden bahsedilmekte ve tedavi sonrası olabilecek değişiklikler ile ilgili bilgilendirilme yapılmaktadır. Tüm hastalarımız bilgilendirildikten sonra yapılacak işlemler ile ilgili onay alınmaktadır. Hastalarımızın aynı gün Ankara’da Varis Tedavisi bile tedavileri yapılabilmektedir.

Ankara’da Varis Tedavisi süresi ne kadar?

Ankara’da varis tedavisi olmak için şehir dışından gelen hastalarımızın en az 1 gün, en çok 1 hafta içinde tedavileri tamamlanmaktadır. Bu sırada yatak istirahati gerekmediğinden hastalarımız aynı zamanda Ankara gezisi de yapabilmektedir.

Aethoxysclerol elimizde mevcut

Kılcal varis tedavisinde uygulanan ancak şu anda piyasada bulunmayan AethoxysclerolAnkara’da varis tedavisi olmak için gelen hastalarımız için muayenehanemizde bulunmaktadır. Farilya Business Center’da bulunan muayenehanemizin terası Ankara manzaralıdır. Ankara’da Varis Tedavisi yaptırmak için bize başvuran hastalarımızı ve hastalarımızın yakınlarını terasımızda ağırlıyoruz, işlem sonrası da hastalarımız Ankara manzarasında dinlenebiliyorlar.

Ankara ve/veya başka şehirlerde, başka merkezlerde yapılan Doppler US değerlendirmelerinizi WhatsApp programı aracılığı ile göndermek için 0532 385 31 93 numaralı telefonumuzu ya da arayıp bilgi almak için bu numara ile beraber 0312-2241314 numaralı telefonumuzu kullanabilirsiniz.

Varis tedavisi olmak için geç kalmayın!

Varis, tedavi edilebilir bir sağlık problemi ve kozmetik bir problemdir. Ankara’da Varis Tedavisi olmak artık çok daha kolay. Uzman kontrolünde varis tedavisi olmak için mutlaka muayenehanemize başvurun. Muayene, Ayakta Bilateral Venöz Doppler Utrason ve tedavi Ankara’da bulunan muayenehanemizde Dr. Türkgüler tarafından yapılmakta, hastalarımızın tedavi sonrası kontrolleri, gereken her türlü bilgilendirme ve takibi yine doktorumuz tarafından yapılmaktadır.

Ankara’da varis tedavisi olmak için bize ulaşın

Ankara Varis TedavisiHasta Yorumları2
 • Sizin gibi insanların sayısı çoğaldıkça yaşamlar güzelleşir 22.01.2019

  Kalbi Güzel Değerli İnsan,

  Hastalık,doktor korkuma çare olan bir kişi ile karşılaştığım için çok mutluyum.

  Güler yüzünüz herşeye bedel.İnsanlara yaklaşımın çok önemli olduğunun kanıtısınız adeta. İnsan psikolojisinden anlamak, kalplere hitap edebilmek en büyük erdem bence.Ayrıca bir bayanın neler yapabileceğinin örneğisiniz adeta.

  Sizin gibi insanların sayısı çoğladıkça yaşamlar güzelleşir.

  Sizi yetiştiren,size emek veren insanalara da teşekkürler.

  Ellerinize,kalbinize sağlık versin Allah.

  Hep güçlü,sevgi dolu,umut dolu,merhamet dolu olmanız dileğiyle...

   

  Şeker Akbaş

  05.01.2019

 • Fobilerim, korkularım burada son buldu 22.01.2019

  İğne fobisi olan bir insan olarak işlemimde Rengin hocam ve ekibi o kadar içten ve güzel moral vererek tamamladılar ki ; bayıltmadan bu işlemi yaptırabileceğim aklıma bile gelmezdi.Fobilerim,korkularım burada son buldu.Kendisine ağrılarımdan kurtardığı için beni,yüleryüzü,ilgisi için ve keyifli sohpet ortamında yürüttüğü işlem için çok teşekkür ediyorum.

  MELTEM BÜYÜKKANTARCI

Uzm. Dr. Rengin Türkgüler Sorularınızı Cevaplıyor
 • T
  Tuğba Gücer21.07.2021

  Muayenehanenizde Anadolu Sigorta geçerli mi? Kılcal damar tedavisi ve başta bahsettiğiniz tüm tetkikler için ücret ne olmaktadır. Varislerim kılca damar şeklinde küçük bölgeler halindedir. Teşekkürler

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba Tuğba hanım. Detaylı bilgi için bırakmış olduğunuz telefon numaranızdan sizi aradılar fakat ulaşamamışlar. 0532 385 31 93 numaralı hattımızı ararsanız yardımcı olacaklar. Sağlıklı günler dilerim.

 • Ü
  Ümit28.06.2018

  Hocam varis var tedavısı

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhabalar Ümit bey.Kesi,dikiş ve anestezi almadan günlük ve sosyal hayatınızı olumsuz yönden etkilemeyecek bir tedavi sonucunda sağlığınıza kavuşuyorsunuz.Detaylı bilgi için (0312) 221 13 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.Bırakmış olduğunuz telefon numarası ile sizinle iletişime geçerek bireysel konuşmak bizleri memnun kılar. Geçmiş olsun dileklerimizle..

Soru Sor
Adres Ufuk Üniversitesi Caddesi, Farilya Business Center, No: 8 Kat: 14 Ofis: 68 Çukurambar / Çankaya / Ankara Klinik 0312 224 1314 Mobil 0532 385 3193 Mail infodrrengin.com
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0312 224 13140532 385 3193