1. HASTA YORUMLARI
 2. SIK SORULANLAR
Ankara Varis TedavisiANKARA VARİS TEDAVİSİ
 1. HASTA YORUMLARI
 2. +90312 224 1314
Ankara Varis TedavisiAnkara Varis Tedavisi
Merhaba;Size hangi konuda yardımcı olabiliriz ?

Ankara’da Varis Tedavisi

Ankara’da varis tedavisi artık çok kolay

Ankara’da Varis Tedavisi 2013 yılından beri Uzman Doktor Rengin Türkgüler tarafından aktif olarak uygulanmaktadır. 5 mm ile 30 mm arasındaki damarlara EVLA, ince kılcal damarlara da köpük tedavisi ile hastaların 1 gün içinde tedavileri mümkün olabilmektedir.

Doktor Rengin Türkgüler, Kalp ve Damar Cerrahisi’nde 3 yıllık ameliyatla varisin tedavisi deneyiminden sonra Radyoloji İhtisası’na geçti. 5 yıllık Radyoloji İhtisası sonrası varis tedavisi ile ilgili deneyimlerine Girişimsel Radyoloji’yi de katarak en son teknolojileri 2011 yılından itibaren hastalarına uygulamaya başladı.

Muayenehanemize ulaşım çok kolay

Ankara, hem başkent olması, hem tüm şehirlerden ulaşım bulunması, hem de şehir içi ulaşımın kolay olması nedeniyle güzel bir şehir. Ayrıca Ankara, bir geçiş noktası. Hastalarımızın bazıları memleketlerinden gelip işlemlerini yaptırıp tatillerine gitmekte, dönüşte de kontrolleri yapılıp gerekirse ikinci işlemleri yapılarak evlerine dönmektedirler.

Aynı gün varis tedavisi

Ankara’da Varis Tedavisi olmak için Konya yolu ve Eskişehir yolu bileşkesinde bulunan muayenehanemize ulaşım da çok kolay. Ufuk Üniversitesi cd. Farilya Business Center No:8 Kat:14 Daire:56’de bulunan muayenehanemizde hastalarımızın öncelikle muayeneleri ve Ayakta Bilateral Venöz Doppler Ultrasonları yapılmakta, yapılan muayene ve Doppler Ultrason sonrasında venöz haritalama yapılmaktadır. Hastalarımıza teşhis sonrası doktorumuz tarafından varis hastalığı anlatılmakta, etkenlerden ve tedavi şekillerinden bahsedilmekte ve tedavi sonrası olabilecek değişiklikler ile ilgili bilgilendirilme yapılmaktadır. Tüm hastalarımız bilgilendirildikten sonra yapılacak işlemler ile ilgili onay alınmaktadır. Hastalarımızın aynı gün Ankara’da Varis Tedavisi bile tedavileri yapılabilmektedir.

Ankara’da Varis Tedavisi süresi ne kadar?

Ankara’da varis tedavisi olmak için şehir dışından gelen hastalarımızın en az 1 gün, en çok 1 hafta içinde tedavileri tamamlanmaktadır. Bu sırada yatak istirahati gerekmediğinden hastalarımız aynı zamanda Ankara gezisi de yapabilmektedir.

Aethoxysclerol elimizde mevcut

Kılcal varis tedavisi Ankara da uygulanan ancak şu anda piyasada bulunmayan Aethoxysclerol, köpükle varis tedavisi Ankara olmak için gelen hastalarımız için muayenehanemizde bulunmaktadır. Farilya Business Center’da bulunan muayenehanemizin terası Ankara manzaralıdır. Ankara’da Varis Tedavisi yaptırmak için bize başvuran hastalarımızı ve hastalarımızın yakınlarını terasımızda ağırlıyoruz, işlem sonrası da hastalarımız Ankara manzarasında dinlenebiliyorlar.

Ankara ve/veya başka şehirlerde, başka merkezlerde yapılan Doppler US değerlendirmelerinizi WhatsApp programı aracılığı ile göndermek için 0532 385 31 93 numaralı telefonumuzu ya da arayıp bilgi almak için bu numara ile beraber 0312-2241314 numaralı telefonumuzu kullanabilirsiniz.

Varis tedavisi olmak için geç kalmayın!

Varis, tedavi edilebilir bir sağlık problemi ve kozmetik bir problemdir. Ankara’da Varis Tedavisi olmak artık çok daha kolay. Uzman kontrolünde varis tedavisi olmak için mutlaka muayenehanemize başvurun. Muayene, Ayakta Bilateral Venöz Doppler Utrason ve tedavi Ankara’da bulunan muayenehanemizde Dr. Türkgüler tarafından yapılmakta, hastalarımızın tedavi sonrası kontrolleri, gereken her türlü bilgilendirme ve takibi yine doktorumuz tarafından yapılmaktadır.

Ankara’da varis tedavisi olmak için bize ulaşın

Köpüklü varis tedavisi Ankara

Ankara’da Varis TedavisiHasta Yorumları1
 • Hastasının acısını bu kadar düşünen bir doktor 22.01.2019

  Kendi güzel,yüreği güzel,enerjisi sevgi dolu Rengin Hanımcım,

  Yaptığınız her işlem sevgi dolu.Hastasının acısını bu kadar düşünen bir doktor ilk defa rastlıyorum.

  Eğer yeşil renki damarlardan pürüzsüz bir görüntüye kavuştuysam bu sizin eseriniz.

  Eemeğinize sağlık.

  Sevgiyle kalın.

  ♥ Berilcim o sıcacık gülüşüne teşekkürler bu kalp senin için. ♥ 

  SEMA KALEM

Uzm. Dr. Rengin Türkgüler Sorularınızı Cevaplıyor
 • N
  Nuran Kaya05.04.2019

  varis tedavisi olmak istiyorum

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Nuran hanım merhabalar.Detaylı bilgi için sizi arayacaklardır. Teşekkürler.

 • Y
  Yüksel19.12.2018

  Sayın hocam İzmir Gaziemir'de ikamet etmekteyim. 17 Aralıkta eşimin bacaklarında mevcut varis rahatsızlığından dolayı özel bir muayenehane gittik. Orada evla tedavisi ile tanıştık. Doktorumuz ayakta, yatarak ve çömelerek doppler çekimi yaptı ve damar genişliği 6,4 ve 4 derece varis olduğunu evla sistemi ile sorunumuzu çözebileceğini söyledi. Burada evla tedavisi ile tanıştık. Fakat maliyet sgk destekli olduğu halde yüksek maliyet çıkardı. Bir yakınım ankara da araştırma yapmamı istedi ve sizin sitenizi gördüm. Sizinle bağlantı kurmak istiyorum.. Şimdiden teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Yüksel bey merhabalar.Öncelikle geçmiş olsun. Buradan tanı koymak ve bir şey söylemek ne yazık ki zor. Hastayı görmem,muayene etmem ve doppler ultrason çekmem gerekemektedir. USG sonucuna göre venöz haritalama oluşturduktan sonra uygun olan tedavi planı EVLA(ameliyatsız varis tedavisi) mi yoksa köpük skleroterapi mi ona karar vererek işlemleri yapıyorum. 0532 385 31 93 numaralı hattımızdan detaylı bilgi ve randevu oluştura bilirsiniz.

Soru Sor
Adres Ufuk Üniversitesi Caddesi, Farilya Business Center, No: 8 Kat: 14 Ofis: 68 Çukurambar / Çankaya / Ankara Klinik 0312 224 1314 Mobil 0532 385 3193 Mail infodrrengin.com
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0312 224 13140532 385 3193