1. HASTA YORUMLARI
 2. SIK SORULANLAR
Ankara Varis TedavisiANKARA VARİS TEDAVİSİ
 1. HASTA YORUMLARI
 2. +90312 224 1314
Ankara Varis TedavisiAnkara Varis Tedavisi
Merhaba;Size hangi konuda yardımcı olabiliriz ?

Köpük Tedavisi Ankara

Köpükle Varis Tedavisi Ankara

Varis hastalığının tedavisinin yapılmasında en sık başvurulan yöntemlerden biri köpük tedavisidir. Köpük tedavisi Ankara da bulunan kliniğimizde aynı gün yapılmakta ve hasta evine yolcu edilmektedir.

Varis hastalığı bacaklarda bulunan toplardamarların zamanla genişleyerek cilt yüzeyinden görülebilir hale gelmesi ile kendisini belli eden bir hastalıktır. Bu hastalığın tedavisinde kullanılan pek çok metottan biri olan köpük tedavisi, son yıllarda varis hastalarının yüzünü güldüren sonuçlar vermiştir.

Köpük Tedavisi Ankara

Özellikle kılcal varislerin ve cilt yüzeyinde görülen varislerin tedavisi için kullanılan köpük tedavisi yöntemi varis hastaları arasında çok popüler olmuştur. 

İğne İle Varis Tedavisi 

Köpükle varis tedavisi için iğne tedavisi de denildiği olmaktadır. Zira köpük hale getirilen ilaç çok ince bir iğne yardımıyla varisleşmiş olan toplardamarlara enjekte edilir. Bu nedenle bu enjeksiyon işlemine iğne tedavisi denilmektedir. 

Estetik Varis Tedavisi Ankara

Varis hastalarının önemli bir kısmı varis hastalığına bağlı şikayetlerin yanı sıra estetik şikayetlere de sahiptir. Varis görüntüsü itibariyle özellikle bayanların bacaklarında hoş olmayan bir görüntüye neden olmaktadır. Bu nedene dayalı olarak varis tedavis olmak isteyen bayan sayısı da önemli miktardadır. 

Köpükle varis tedavisi estetik varis tedavisi amacıyla da kullanılmaktadır. Zira köpük tedavisi yapılırken bacaklarda herhangi bir kesi ve dikiş yapılmamakta böylece hastanın bacağında kalıcı bir iz oluşmamaktadır. Bu nedenle kılcal varislerin yok edilmesi için uygulanan bu metot çok rağbet görmektedir. 

 

Köpük Tedavisi AnkaraSık Sorulan Sorular1
 • Varisten Etkilenen Damarlar Nasıl Tedavi Edilir?

  Varisli damarların konservatif tedavisi, elastik kompresyon tedavisini ve flebotropik ilaçların kullanımını içerir. Ayrıca, tedavi edilecek olan damarın yapısına ve konumuna bağlı olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi girişimsel prosedür vardır. Bu nedenle, bir varis uzmanı yapacağı ön konsültasyon, damarın değerlendirilmesi ve hasta için en iyi tedavinin seçilmesi ve açıklanması için hayati öneme sahiptir. Bu, eylemdeki "kişiye özel tedavi" kavramıdır.

  Kliniğimizde sizin durumunuz değerlendirildikten sonra size özel tedavi prosedürü tespit edilir ve uygulanır. 

Uzm. Dr. Rengin Türkgüler Sorularınızı Cevaplıyor
 • A
  Ayten Köroğlu21.02.2019

  Köpüklü varis tedavisi Ankara da yaptırmadan önce randevu almamız gerekiyor mu aynı gün direk gelsek tedavi yapıyor musunuz. Teşekkürler

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Ayten hanım öncelikle geçmiş olsun. gelmeden 1-2 gün öncesi randevu oluşturursanız çok iyi olur. Geldiğiniz gün tedaviye başlıyorum. Daha detaylı bilgi içim 05323853193 numaralı klinik hattımızı yararlanabilirsiniz.

Soru Sor
Adres Ufuk Üniversitesi Caddesi, Farilya Business Center, No: 8 Kat: 14 Ofis: 68 Çukurambar / Çankaya / Ankara Klinik 0312 224 1314 Mobil 0532 385 3193 Mail infodrrengin.com
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0312 224 13140532 385 3193