1. HASTA YORUMLARI
  2. SIK SORULANLAR
Ankara Varis TedavisiANKARA VARİS TEDAVİSİ
  1. HASTA YORUMLARI
  2. +90312 224 1314
Ankara Varis TedavisiAnkara Varis Tedavisi
Merhaba;Size hangi konuda yardımcı olabiliriz ?

Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

Dr. Rengin Türkgüler | Girişimsel Radyoloji Uzmanı

Gaziantep’te doğdu. İlk,Orta ve Lise eğitimini Gaziantep’te tamamladı. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı ve üçüncülük derecesi ile mezun oldu. 2,5 yıl Gaziantep’te Pratisyen Hekimlik yaptı. Daha sonra Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi bölümünde İhtisas eğitimine başladı.

3 yıl kalp damar cerrahisi ihtisasına devam etti, bu dönemde aktif olarak AV fistül ve Varis ameliyatları yaptı. Kalp ameliyatlarını asiste etti, ameliyat için gerekli safen ven ve radial arter hazırladı. 3 yıllık kalp damar cerrahisi ihtisasının sonunda istifa ederek Bayındır Hastanesi’nde Kalp ve Damar Cerrahi Bölümü’nde çalıştı.

Ardından Tıpta Uzmanlık Sınavına tekrar girdi. Bu sınavı başarıyla geçerek Ankara Dışkapı Yıldırım Bayezıt Eğitim Araştırma Hastanesi Radyoloji Bölümünde Radyoloji İhtisasına başladı. İhtisasını tamamlayarak Radyoloji Uzmanı oldu.

2011-2013 yılları arasında Birecik Devlet Hastanesi / Şanlıurfa’da Mecburi Hizmet görevini ifa etti.

Girişimsel Radyolojinin alanına giren ameliyatsız varis tedavisi teknikleri ile Birecik Devlet Hastanesinde ve çevre illerden gelen varis hastalarına EVLA ve köpük skleroterapi yaptı. Bu dönemde çok sayıda başarılı varis tedavisi uyguladı.

Halen kendi muayenehanesinde Radyoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır. Burada varis ameliyatı olması gereken hastalara en son teknolojik yöntemlerle Ameliyatsız Varis Tedavisi, köpük tedavisi ve skleroterapi ile varis tedavisi yapmaktadır. Tedavi öncesinde ve tedavisi sırasında gerekli ultrason tetkiklerini de kendisi yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Bayan varis doktoru,

Kadın varis doktoru,

Ankara'da varis doktoru,

Kadın varis uzmanı ankara,

Kadın varis doktoru ankara

Adres Ufuk Üniversitesi Caddesi, Farilya Business Center, No: 8 Kat: 14 Ofis: 68 Çukurambar / Çankaya / Ankara Klinik 0312 224 1314 Mobil 0532 385 3193 Mail infodrrengin.com
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0312 224 13140532 385 3193